.

همیشه از آخرین تخفیف های دیجی کالا مطلع شوید

کد تخفیف 30000 تومانی سوپرمارکت آنلاین دیجی کالا

فروشگاه دیجی کالا برای خرید بالای 50 هزار تومان و اولین خرید از سوپر مارکت دیجی کالا 30 هزار تومان تخفیف در نظر گرفته است. برای استفاده از این فرصت ابتدا کد تخفیف را کپی کرده و سپس بر روی “خرید کنید” کلیک نمایید.

کد تخفیف: FGA30

FGA30

کد تخفیف 30 هزار تومانی ویژه اولین خرید از دیجی کالا

فروشگاه دیجی کالا برای خرید بالای 100 هزار تومان و اولین خرید از دیجی کالا 30 هزار تومان تخفیف در نظر گرفته است. برای استفاده از این فرصت ابتدا کد تخفیف را کپی کرده و سپس بر روی “خرید کنید” کلیک نمایید.

کد تخفیف: T5F661144A0AF1

T5F661144A0AF1

کد تخفیف 250 هزار تومانی فروشگاه دیجی کالا

فروشگاه دیجی کالا برای خرید بالای 1.5 میلیون تومان و خرید انواع کفش های ریباک، سالومون، اسکچرز و… 250 هزار تومان تخفیف در نظر گرفته است. برای استفاده از این فرصت ابتدا کد تخفیف را کپی کرده و سپس بر روی “خرید کنید” کلیک نمایید.

کد تخفیف: SWBM

SWBM

کد تخفیف محصولات ورزش و سفر دیجی کالا

فروشگاه دیجی کالا برای خرید بالای 150 هزار تومان و خرید از دسته بندی ورزش و سفر 20 هزار تومان تخفیف در نظر گرفته است. برای استفاده از این فرصت ابتدا کد تخفیف را کپی کرده و سپس بر روی “خرید کنید” کلیک نمایید.

کد تخفیف: DKTS20

DKTS20

کدتخفیف دسته مد و پوشاک فروشگاه دیجی کالا

فروشگاه دیجی کالا برای خرید بالای 150 هزار تومان و خرید از دسته بندی مد و پوشاک 20 هزار تومان تخفیف در نظر گرفته است. برای استفاده از این فرصت ابتدا کد تخفیف را کپی کرده و سپس بر روی “خرید کنید” کلیک نمایید.

کد تخفیف: DKFASH20

DKFASH20

خرید انواع لوستر و روشناییی در فروشگاه دیجیکالا تا ۵۰ درصد تخفیف

فروشگاه دیجی کالا برای خرید انواع لوستر و لوازم روشنایی تا 50 درصد تخفیف در نظر گرفته است. برای استفاده از این فرصت بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف بر روی “خرید کنید” کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار

تا 25 درصد تخفیف دیجی کالا برای خرید اکسسوری چرم

فروشگاه دیجی کالا برای خرید اکسسوری چرم زنانه و مردانه تا 25 درصد تخفیف در نظر گرفته است. برای استفاده از این فرصت بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف بر روی “خرید کنید” کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار

تا 70 درصد تخفیف دیجی کالا برای خرید عینک و ساعت

فروشگاه دیجی کالا برای خرید عینک آفتابی، طبی و ساعت مچی تا 70 درصد تخفیف در نظر گرفته است. برای استفاده از این فرصت بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف بر روی “خرید کنید” کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار

کد تخفیف 80 هزار تومانی دیجی کالا ویژه برند کالاپارک

فروشگاه دیجی کالا برای خرید بالای 350 هزار تومان و خرید انواع کلاه، چادر مشکی، پارچه، مقنعه و… 80 هزار تومان تخفیف در نظر گرفته است. برای استفاده از این فرصت ابتدا کد تخفیف را کپی کرده و سپس بر روی “خرید کنید” کلیک نمایید.

کد تخفیف: kalapark

kalapark

تا 10 درصد کد تخفیف چای و دمنوش در دیجی کالا

فروشگاه دیجی کالا برای خرید بالای 250 هزار تومان و خرید انواع چای سیاه، سبز، معطر و… تا ۱۰ درصد تخفیف در نظر گرفته است. برای استفاده از این فرصت ابتدا کد تخفیف را کپی کرده و سپس بر روی “خرید کنید” کلیک نمایید.

کد تخفیف: mosama

mosama

کد تخفیف 45 هزار تومانی برند RNS در دیجی کالا

فروشگاه دیجی کالا برای خرید بالای 300 هزار تومان و خرید انواع پوشاک زنانه و مردانه برند آر ان اس 45 هزار تومان تخفیف در نظر گرفته است. برای استفاده از این فرصت ابتدا کد تخفیف را کپی کرده و سپس بر روی “خرید کنید” کلیک نمایید.

کد تخفیف: RNS

RNS

کد تخفیف 150 هزار تومانی محصولات چرم شیفر در دیجی کالا

فروشگاه دیجی کالا برای خرید بالای ۵۰۰ هزار تومان و خرید انواع کیف، کفش و محصولات مردانه و زنانه 150 هزار تومان تخفیف در نظر گرفته است. برای استفاده از این فرصت ابتدا کد تخفیف را کپی کرده و سپس بر روی “خرید کنید” کلیک نمایید.

کد تخفیف: SRF

SRF

کد تخفیف 50 هزار تومانی دیجی کالا برای خرید شیرآلات اوج

فروشگاه دیجی کالا برای خرید شیرآلات برند اوج و خرید بالای 2 میلیون تومان 50 هزار تومان تخفیف در نظر گرفته است. برای استفاده از این فرصت ابتدا کد تخفیف را کپی کرده و سپس بر روی “خرید کنید” کلیک نمایید.

کد تخفیف: STOP

STOP

تا ۴۹ درصد تخفیف محصولات شهر چرم دیجی کالا

فروشگاه دیجی کالا برای خرید محصولات شهر چرم تا 49 درصد تخفیف در نظر گرفته است. برای استفاده از این فرصت بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف بر روی “خرید کنید” کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار

تا 65 درصد تخفیف دیجی کالا برای لوازم خودرو و موتور

فروشگاه دیجی کالا برای خرید لوازم مصرفی خودرو و موتور سیکلت تا 65 درصد تخفیف در نظر گرفته است. برای استفاده از این فرصت بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف بر روی “خرید کنید” کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار

تا 5 درصد تخفیف دیجی کالا برای زیور آلات طلا

فروشگاه دیجی کالا برای خرید زیورآلات طلا مانند گوشواره، آویز، دستبند و… تا 5 درصد تخفیف در نظر گرفته است. برای استفاده از این فرصت بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف بر روی “خرید کنید” کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار

از 40 تا 80 درصد تخفیف منتخب دیجی کالا

فروشگاه دیجی کالا برای خرید کفش، لباس، بازی کامپیوتری و… حداقل تا ۴۰ درصد تخفیف در نظر گرفته است. برای استفاده از این فرصت بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف بر روی “خرید کنید” کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار

کد تخفیف 100 درصد دیجی کالا ویژه ژل ضد عفونی

فروشگاه دیجی کالا برای خرید اول کاربران جدید، ژل ضد عفونی کننده دست را با 100 درصد تخفیف (رایگان) در نظر گرفته است. برای استفاده از این فرصت ابتدا کد تخفیف را کپی کرده و سپس بر روی “خرید کنید” کلیک نمایید.

کد تخفیف: DKHSAK

DKHSAK

40 هزار تومان تخفیف اولین خرید سوپرمارکت دیجی کالا

فروشگاه دیجی کالا برای اولین خرید از سوپر مارکت 40 هزار تومان تخفیف در نظر گرفته است. برای خرید بالای 150 هزار تومان از این تخفیف بهره‌مند شوید. برای استفاده از این فرصت ابتدا کد تخفیف را کپی کرده و سپس بر روی “خرید کنید” کلیک نمایید.

کد تخفیف: frsd

frsd

تا 50 درصد تخفیف دیجی کالا برای کفش اسپرت

فروشگاه دیجی کالا برای خرید کفش های اسپرت و کتانی مردانه از برند های آدیداس، آلشپرت، لینینگ و… تا ۵۰ درصد تخفیف در نظر گرفته است. بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف از این فرصت استفاده کنید و برای مشاهده بر روی “خرید کنید” کلیک نمایید.

پشنهاد تخفیف دار

کد تخفیف 30 هزار تومانی اولین خرید از دیجی کالا

فروشگاه دیجی کالا برای خرید اول و خرید بالای 100 هزار تومان تخفیف 30 هزار تومانی در نظر گرفته است. برای استفاده از این فرصت ابتدا کد تخفیف درج شده را کپی کرده و سپس بر روی “خرید کنید” کلیک نمایید. 

کد تخفیف: T5F4F55B3EDAA4

T5F4F55B3EDAA4

تا 35 درصد تخفیف محصولات پرطرفدار سوپرمارکت دیجی کالا

فروشگاه دیجی کالا برای خرید محصولات پر طرفدار سوپرمارکت تا 35 درصد تخفیف در نظر گرفته است. بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف از این فرصت استفاده کنید و برای مشاهده بر روی “خرید کنید” کلیک نمایید.

پشنهاد تخفیف دار

تا 69 درصد تخفیف ساعت مچی در فروشگاه دیجی کالا

فروشگاه دیجی کالا برای خرید انواع ساعت مچی عقربه ای و دیجیتالی مردانه تا 69 درصد تخفیف در نظر گرفته است. بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف از این فرصت استفاده کنید و برای مشاهده بر روی “خرید کنید” کلیک نمایید.

پشنهاد تخفیف دار

تا 50 درصد تخفیف دیجی کالا برای عینک آفتابی و طبی زنانه

فروشگاه دیجی کالا برای خرید انواع عینک آفتابی و طبی زنانه از برند های ری بن، پلیس، اچ اند ام، اوکلی و ورساچی تا 50 درصد تخفیف در نظر گرفته است. بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف از این فرصت استفاده کنید و برای مشاهده بر روی “خرید کنید” کلیک نمایید.

پشنهاد تخفیف دار

تا 56 درصد تخفیف لوازم تحریر در فروشگاه دیجی کالا

فروشگاه دیجی کالا برای خرید مداد رنگی، تراش رومیزی، پاک کن، روان نویس و… تا 56 درصد تخفیف در نظر گرفته است. بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف از این فرصت استفاده کنید و برای مشاهده بر روی “خرید کنید” کلیک نمایید.

پشنهاد تخفیف دار

کد تخفیف 30 هزار تومانی دیجی کالا برای خرید کنسول بازی

فروشگاه دیجی کالا کد تخفیف 30 هزار تومانی برای خرید کنسول بازی در نظر گرفته است این تخفیف، ویژه اولین خرید کنسول بازی می‌باشد، برای استفاده از این فرصت ابتدا کد تخفیف درج شده در کادر را کپی کرده و سپس بر روی “خرید کنید” کلیک نمایید.

کد تخفیف: av10

av10

تا 40 درصد تخفیف دیجی کالا برای لوازم آرایش صورت

فروشگاه دیجی کالا برای محصولات آرایش صورت تا ۴۰ درصد تخفیف در نظر گرفته است. برای استفاده از این فرصت بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف بر روی “خرید کنید” کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار 

30 هزار تومان کد تخفیف اولین خرید دیجی کالا

فروشگاه دیجی کالا برای خرید اول و خرید بالای 150 هزار تومان تخفیف 30 هزار تومانی در نظر گرفته است. برای استفاده از این فرصت ابتدا کد تخفیف درج شده را کپی کرده و سپس بر روی “خرید کنید” کلیک نمایید. 

کد تخفیف: DGGM

DGGM

20 هزار تومان تخفیف دیجی کالا

با وارد کردن کد درج شده در کادر از تخفیف 20 هزار تومانی فروشگاه دیجی کالا برای خرید بالای 100 هزار تومان بهره مند شوید، برای استفاده از این فرصت ابتدا کد تخفیف را کپی کرده و سپس بر روی “خرید کنید” کلیک نمایید.

کد تخفیف: Asdf

Asdf

تخفیف 70 درصدی خرید کیف و قاب موبایل

فروشگاه دیجی کالا برای خرید کیف و قاب گوشی موبایل تا 70 درصد تخفیف در نظر گرفته است. بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف از این فرصت استفاده کنید و برای مشاهده بر روی “خرید کنید” کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار 

تا 60 درصد تخفیف کیف و کوله در جشنواره دیجی کالا

فروشگاه دیجی کالا برای خرید انواع ساک ورزشی، کوله پشتی چرم و کیف پارچه‌ای تا 60 درصد تخفیف در نظر گرفته است. بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف از این فرصت استفاده کنید و برای مشاهده بر روی “خرید کنید” کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار 

کد تخفیف 30 هزار تومانی اولین خرید دیجی کالا

فروشگاه دیجی کالا تخفیف تا سقف 30 هزارتومان برای خرید بالای 100 هزار تومان در نظر گرفته است، به جز جشنواره شگف انگیز قابل استفاده برای تمام محصولات می‌باشد. برای مشاهده در ابتدا کد تخفیف را کپی کرده سپس برروی “خرید کنید” کلیک نمایید. 

کد تخفیف: DKAVAGAMES

DKAVAGAMES

تا 60 درصد تخفیف مانتو در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

فروشگاه اینترنتی دیجی کالا برای خرید انواع مانتو و شلوار زنانه تا 60 درصد تخفیف در نظر گرفته است. بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف از این فرصت استفاده کنید و برای مشاهده بر روی “خرید کنید” کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار 

تا ۵۵ درصد تخفیف ادوات موسیقی دیجی کالا

فروشگاه اینترنتی دیجی کالا برای خرید ادوات موسیقی تا 55 درصد تخفیف در نظر گرفته است، برای مشاهده و استفاده از این فرصت برروی “خرید کنید” کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار 

کد تخفیف 30 هزار تومانی محصولات فرهنگی هنری دیجی کالا

با وارد کردن کد تخفیف از 30 هزار تومان تخفیف خرید محصولات فرهنگی هنری، صنایع دستی، کتاب چاپی و صوتی دیجی‌کالا بهره‌مند شوید، لازم به ذکر است این کد تخفیف ویژه اولین خرید از این محصولات و خرید بالای 100 هزار تومان می‌باشد برای استفاده از این فرصت کد تخفیف درج شده را کپی کنید و سپس برروی “خرید کنید” کلیک نمایید

منقضی شد 

کد تخفیف: Art99

Art99

تا 50 درصد تخفیف پاوربانک در فروشگاه دیجی کالا

فروشگاه دیجی کالا برای خرید پاوربانک از برند های انرجایزر، انکر، ریمیکس، آی واک، شیائومی و… تا 50 درصد تخفیف در نظر گرفته است. بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف از این فرصت استفاده کنید و برای مشاهده بر روی “خرید کنید” کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار 

تا 50 درصد تخفیف بورس لوازم ورزشی دیجی کالا

فروشگاه دیجی کالا برای خرید توپ، کش پیلاتس، فوتبال دستی، تی آر ایکس، دوچرخه و… تا 50 درصد تخفیف در نظر گرفته است برای مشاهده و استفاده از این فرصت بر روی “خرید کنید” کلیک نمایید

پیشنهاد تخفیف دار 

قرعه‌کشی یک دستگاه آیفون 11 دیجی کالا

در قرعه کشی دیجی کالا شانس خود را برای برنده شدن یک دستگاه آیفون 11 امتحان کنید برای شرکت در این قرعه کشی کافیست به سوالات دو گزینه‌ای پاسخ دهید. برای مشاهده بر روی “خرید کنید” کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار 

تا 50 درصد تخفیف سویشرت های مردانه دیجی کالا

فروشگاه دیجی کالا برای خرید سویشرت های مردانه تا 50 درصد تخفیف در نظر گرفته است، بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف از این فرصت استفاده کنید و برای مشاهده برروی “خرید کنید” کلیک نمایید. 

پیشنهاد تخفیف دار 

کد تخفیف 40 هزار تومانی دیجی کالا ویژه اولین خرید

با وارد کردن کد تخفیف از 40 هزار تومان تخفیف خرید بالای 150 هزار تومان دیجی کالا بهره مند شوید، لازم به ذکر است این کد تخفیف ویژه اولین خرید از دیجی کالا می‌باشد برای استفاده از این فرصت کد تخفیف درج شده را کپی کنید و سپس برروی “خرید کنید” کلیک نمایید

کد تخفیف: FNVC

FNVC

تا 40 درصد تخفیف محصولات برند INLAY در دیجی کالا

فروشگاه دیجی کالا تا 40 درصد تخفیف برای خرید منتخب محصولات برند INAY در نظر گرفته است، بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف از این فرصت برای خرید این محصولات استفاده کنید برای مشاهده برروی “خرید کنید” کلیک نمایید

پیشنهاد تخفیف دار

تا 40 درصد تخفیف محصولات شخصی برقی در دیجی کالا

فروشگاه دیجی کالا تا 40 درصد تخفیف برای خرید منتخب لوازم شخصی برقی در نظر گرفته است، بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف از این فرصت برای خرید این محصولات استفاده کنید برای مشاهده برروی “خرید کنید” کلیک نمایید

پیشنهاد تخفیف دار

تا 80 درصد تخفیف عطر و ادکلن دیجی کالا

فروشگاه دیجی کالا برای خرید عطر، ادکلن و اسپری تا 80 درصد تخفیف در نظر گرفته است، بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف از این فرصت استفاده کنید برای مشاهده برروی “خرید کنید” کلیک نمایید

پیشنهاد تخفیف دار 

100 هزار تومان کد تخفیف دیجی کالا ویژه برند MGS

فروشگاه دیجی‌کالا برای خرید انواع قوری، کتری، قابلمه، لوازم آشپزخانه و پخت و پز بالای 3,000,000 تومان تخفیف 100 هزار تومانی در نظر گرفته است. برای استفاده از این فرصت کد تخفیف را کپی کنید و برروی “خرید کنید” کلیک نمایید

کد تخفیف: WNMT 

WNMT

تا 25 درصد تخفیف دیجی کالا برای لوازم جانبی اتومبیل و موتورسیکلت

برای خرید لوازم جانبی اتومبیل و موتورسیکلت فروشگاه دیجی کالا تا 25 درصد تخفیف درنظر گرفته است. بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف از این فرصت استفاده کنید برای مشاهده برروی “خرید کنید” کلیک نمایید

پیشنهاد تخفیف دار

تا 60 درصد تخفیف هدفون و هندزفری در دیجی کالا

فروش ویژه انواع هدست، هدفون و هندزفری از برند های شیائومی، سامسونگ، بیتس، اپل و… بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف از این فرصت استفاده نمایید برای مشاهده برروی “خرید کنید” کلیک نمایید

پیشنهاد تخفیف دار

تا 40 درصد تخفیف زیورآلات طلا زنانه دیجی کالا

فروشگاه دیجی کالا برای خرید زیورالات زنانه تا 40 درصد تخفیف در نظر گرفته است. بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف از این فرصت استفاده کنید برای مشاهده بر روی “خرید کنید” کلیک نمایید

پیشنهاد تخفیف دار

تا 55 درصد کد تخفیف کوله و چمدان دیجی کالا

برای خرید کوله و چمدان فروشگاه دیجی کالا تا 55 درصد تخفیف در نظر گرفته است، بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف از این فرصت استفاده کنید و برای مشاهده برروی “خرید کنید” کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار

کد تخفیف 25 هزار تومانی تخفیف خرید از سوپر مارکت

با استفاده از کد تخفیف می‌توانید تا 25 هزار تومان تخفیف برای خرید از سوپر مارکت دیجی کالا بهره مند شوید. توجه کنید که باید خرید شما اولین خرید باشد و بالای 50 هزار تومان باشد.

کد تخفیف: FRSH25

FRSH25

تا 85 درصد تخفیف لباس و کفش ورزشی در دیجی کالا

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف در دیجی کالا از 85 درصد تخفیف خرید انواع کفش و لباس ورزشی مردانه و زنانه بهره‌مند شوید و با خرید بالای 200 هزار تومان از ارسال رایگان به کل ایران برخوردار شوید. برای استفاده از این فرصت کافیست بر روی “خرید کنید” کلیک نمایید

منقضی شد 

پیشنهاد تخفیف دار

محصولات هدیه دار دیجی کالا

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از هدایای متنوع محصولات هدیه‌دار فروشگاه اینترنتی دیجی کالا بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است، پس از افزودن کالا به سبد خرید یک هدیه برای شما لحاظ می‌گردد. هدایا شامل کارت هدیه، آداپتور، مایع لباسشویی پرسیل و…. می‌باشند. برای مشاهده محصولات هدیه دار در وبسایت دیجی کالا بر روی “خرید کنید” کلیک نمایید

پیشنهاد تخفیف دار

کد تخفیف 30 هزار تومانی اولین خرید دیجی کالا در رایتل

با ارسال پیامک “DGKL” یا “دیجی” از طریق شماره رایتل به شماره 0920920، کد تخفیف 30 هزار تومانی اولین خرید از دیجی کالا برای سبد‌های خرید بالای 100 هزار تومان دریافت خواهید کرد.

پیشنهاد تخفیف دار

40 هزار تومان تخفیف اولین خرید دیجی کالا

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 40 هزار تومان تخفیف اولین خرید دیجی کالا برای خرید های بالای 150 هزار تومان استفاده کنید برای ورود به وبسایت دیجی کالا بر روی “خرید کنید” کلیک نمایید.

کد تخفیف: GRSP

GRPS

تا 72 درصد تخفیف دیجی کالا برای لباس زیر و راحتی

فروشگاه اینترنتی دیجی کالا برای خرید انواع شلوار، زیرپوش، شورت و جوراب تا 72 درصد تخفیف در نظر گرفته است. برای استفاده از این فرصت بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف بر روی “خرید کنید” کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار

تا ۵۵ درصد تخفیف پیشنهادهای شگفت انگیز دیجی کالا

دریافت تا ۵۵% تخفیف پیشنهادهای شگفت انگیز دیجی کالا، بدون نیاز به استفاده از کد تخفیف. برای مشاهده تخفیف بر روی دکمه <<خرید کنید>> کلیک کنید

پیشنهاد تخفیف دار

تا 60 درصد تخفیف دیجی کالا برای کفش و لباس اسپرت

فروشگاه اینترنتی دیجی کالا برای خرید انواع کفش و لباس اسپرت مردانه و زنانه تا 60 درصد تخفیف در نظر گرفته است، برای استفاده از این فرصت بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف بر روی “خرید کنید” کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار

تا 70 درصد تخفیف دیجی کالا برای کفش زنانه

فروشگاه دیجی کالا برای خرید کفش های پیاده روی، مجلسی و روزمره زنانه تا ۷۰ درصد تخفیف در نظر گرفته است. بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف از این فرصت استفاده کنید و برای مشاهده برروی “خرید کنید” کلیک نمیایید.

پیشنهاد تخفیف دار

کدهای تخفیف دیجی کالا

در بررسی روز قصد داریم شما را به صورت روزانه کدهای تخفیف دیجی کالا را به شما معرفی کنیم.

وب سایت دیجی کالا بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی در خاورمیانه می باشد دیجی کالا شروع خود را از سال 83 کلید زده و در سال ۱۳۸۵ با تعداد پرسنل 5 نفر بنیانگذاری شد. در وب سایت دیجی کالا هم کالای خود این شرکت به فروش می رسد و هم کاربران دیگر که تولید کننده یا فروشنده باشند می توانند کالاهای خود را در این وب سایت قرار دهند و به فروش برسانند.

و به تازگی بخش همکاری در فروش دیجی کالا هم راه اندازی شده است.

دیجی کالا سایت خود را با فروش دوربین عکاسی و موبایل آغاز کرد و رفته رفته با افزایش فروش و جلب اعتماد کاربران توانست محصولات بیشتری را در دسته بندی ها متنوع در وب سایت خود برای فروش قرار دهد.

 دسته بندی محصولات دیجی کالا

کالای دیجیتال: شامل موبایل، لپتاپ و تبلت و البته لوازم جانبی الکترونیکی مثل هدفون، موس، کیبورد

آرایشی، بهداشتی و سلامت: شامل لوازم آرایشی، لوازم بهداشتی، لوازم شخصی برقی، عطر، اسپری، زیورآلات

اسباب بازی،کودک و نوزاد: شامل بهداشت و حمام کودک و نوزاد، وسایل مراقبتی نوزاد، بازی و سرگرمی کودک، خواب کودک

وسایل نقلیه، ابزار و اداری: شامل خودروهای ایرانی و خارجی، لوازم جانبی و مصرفی خودرو، ماشین‌های اداری، لوازم التحریر اداری

مد و پوشاک: شامل پوشاک مردانه، زنانه، بچه‌گانه، کفش ورزشی، ساعت، عینک، اکسسوری و …. خانه و آشپزخانه: شامل صوتی و تصویری، دکوراتیو، لوازم برقی خانگی، سوپر مارکت

ورزش و سفر: شامل دوچرخه، لوازم جانبی دوچرخه، اسکیت، تجهیزات سفر

کتاب، لوازم التحریر و هنر: شامل کتاب و مجله، کتاب صوتی، محتوای آموزشی، آلات موسیقی، صنایع دستی

دیجی کالا در چه شهرهایی فعالیت می کند

دیجی کالا توانایی ارسال محصولات به تمام نکات کشور را دارد

چگونه از دیجی کالا خرید کنیم

کاربران می‌توانند از طریق درگاه پرداخت اینترنتی و با تمام کارت‌های عضو شتاب هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. همچنین برای شهرهایی که تحت پوشش تحویل اکسپرس دیجی کالا باشد، مشتریان می‌توانند هزینه را هنگام تحویل سفارش ، در محل به صورت نقدی یا از طریق دستگاه کارتخوان سیار پرداخت کنند.

شهرها و استان‌هایی که دارای تحویل اکسپرس دیجی کالا می باشند شامل:

تهران، کرج، تبریز، کرمانشاه، قم، یزد، قزوین، زنجان، کاشان، اردبیل، گرگان، ارومیه، اراک، خرم آباد، مشهد، اهواز، شیراز، کرمان، بندرعباس، زاهدان، استان اصفهان (شهرهای اصفهان، شاهین‌شهر، دولت آباد، خمینی‌شهر، نجف‌آباد، فولادشهر و بهارستان)، استان گیلان (شهرهای رشت، انزلی، لاهیجان،کوچصفهان، لنگرود، آستانه اشرفیه، شلمان، رودسر و خمام)، استان مازندران ( ساری، بابل، آمل، رامسر، قائم‌شهر، نکا، بهشهر، بابلسر، فریدونکنار، محمودآباد، نور، نوشهر، چالوس، عباس‌آباد، تنکابن، نشتارود، کلارآباد، سلمان شهر، جویبار، سرخرود، رویان، رستم‌کلا و نکا)، استان همدان (شهرهای همدان، ملایر و نهاوند)

راهنمای استفاده از کدهای تخفیف دیجی کالا

ابتدا از این صفحه باید کد تخیف خود را انتخاب کنید

باکس هایی که قرار داده شده است به دو صورت می باشند

بعضی از باکس ها نوشته شده پیشنهاد تخفیف دار و در بعضی از باکس ها هم نوشته شده کد تخفیف.

پیشنهاد های تخفیف دار نیازی به وارد کردن کد از طرف شما نیست و به صورت خودکار تخفیف ها روی محصولات اعمال شده است

اما برای کدهای تخفیف شما باید کد تخفیف را کپی کنید و در آخر که محصولات خود را در سایت دیجی کالا انتخاب کردید کد تخفیف را در قسمت مربوطه وارد کنید.

خب بعد از این که تخفیف مورد نظر خود را انتخاب کردید روی دکمه خرید کنید کلیک کنید تا به صفحه ای منتقل شوید که مشابه تصویر زیر می باشد

سپس باید روی گزینه انتقال به سایت دیجی کالا کلیک کنید

و بعد شروع کنید محصولات مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه کنید و در پایان اگر کد تخفیف داشتید که وارد کنید در غیر این صورت تخفیف ها به صورت خودکار اعمال شده است

بعد از این مرحله خرید شما به پایان میرسد و شما یک خرید با تخفیف لذت بخش را انجام داده اید